به تکان آمدن و ابراز وحشت! هر«سه بیضه اسلام» علیه آقای رضا پهلوی اسماعیل وفا یغمائی

seyamaknaderi January 27, 2019 Comments Off on به تکان آمدن و ابراز وحشت! هر«سه بیضه اسلام» علیه آقای رضا پهلوی اسماعیل وفا یغمائی
به تکان آمدن و ابراز وحشت! هر«سه بیضه اسلام» علیه آقای رضا پهلوی اسماعیل وفا یغمائی

نکته نخست:بعنوان یک پژوهشگر فضول تاریخ خدمت رفقا عرض میکنم که اسلام عزیزاز آغاز دارای سه بیضه بود و هنوز هم هست.این سه بیضه یعنی اموی، عباسی و علوی، هر سه پسر عموهای هم بودند و از لحاظ خونی به عبد مناف میرسیدند.
بیضه ی گرامی نخست بیضه اموی بود که مدت حدود صد سال جهانی را به زیر
خود کشیدو از سال 661تا 750 میلادی با چهاده خلیفه و به حول و قوه الهی از چپ به راست و از راست به چپ و در حال دوران و چرخش! تکان تکان خورد و سایه اش بر سرحدود بیست میلیون کیلومتر مربع افتاده بود. این بیضه مبارک اموی البته به الله و پیامبر و قرآن اعتقاد داشتند و خلفای اسلام عزیز بودندو هر وقت هم لازم بود به دو بیضه دیگر حمله میکرد و سر انها را میبرید و با آنها جنگ میکرد چون قدرت شوخی بردار نیست و حتی بیضه ها هم بر سر قدرت سیاسی هیچ مدارائی ندارند.
بیضه محترم و والامقام و معظم دوم که در انتظار بود بیضه عباسی نشان اسلام بود که از سال750 تا 1258 میلادی بمدت پانصد و هشت سال سایه اش بر قلمروی به وسعت بیش از یازده میلیون کیلومتر مربع و با سی و هفت خلیفه معتقد به الله و رسول و قرآن سایه اش بر سر میلیونها نفر استوار بود. و الحمدلله شکر خدا همچنان به اذن الهی و برکات اسلام عزیزتکان تکان میخورد و پس از انکه با یاری ابو مسلم خراسانی به بیضه اول یعنی اموی حمله کرد و آنرارا از بیخ کند وبه اسپانیا فراری کرد تا انجا سلسله امویان اسپانیا را تشکیل دهد بر سریر قدرت ماند تا اینکه اراده الهی بر این قرار گرفت هلاکوخان مغول به همراهی خواجه نصیرالدین طوسی دو دستی این بیضه را از بیخ بکند و نشان دهد اسیاب به نوبت است و هر بیضه ای را دورانی استو هیچ بیضه ای جاوانی نیست.
بیضه سوم که بر او درود باد بیضه علوی بود که اگرچه در سایه و در بسیاری اوقات همکار تمام مستبدین بود، قرنها منتظر ماند تا در بهمن پنجاه و هفت شروع به تکان خوردن کرد و الان حدود چهل سال است که هشتاد میلیون نفر ایرانی در مساحتی بیش از یک میلیون و ششصد و چهل و هشتهزار و اندی کیلومتر مربع زیر سایه این بیضه مبارک به سر میبرند و از برکاتش بهره مندند که لازم به توضیح نیست.
بر گردیم به ایران عزیز خودمان
در شرایط حاضر نیز سه بیضه و این بار به لطف الهی هر سه بیضه علوی تبار سایه گسترند
بیضه مبارک اصولگرائی
بیضه محترم اصلاح طلبی
و بیضه منتظر الظهورانقلابی عقیدتی در خارج کشور

میدانیم وضعیت مملکت خراب است امکان اینکه دو بیضه داخل کشور بلائی به سرشان بیاید و تاریخ چوب به ماتحتشان بکند و توسط ملت رشید از بیخ و بن کنده شوند هست.
این را داشته باشید تا توضیح بدهم
قبل از ظهور بیضه اول و دوم ما شاهی داشتیم مستبد ولی مدرن و سکولار که بنده هم زندانی سیاسی او بودم ولی بعد از چهلسال فهمیده ایم در مقایسه با دو بیضه انشعابی اصلاح طلب و اصولگرا ، موی بیضه سگ درگاهش به ریش و پشم و عمامه مبارک این دو بیضه میارزید که توضیح نمیدهم و قضیه روشن است.
اوضاع شیر در الاغ است و ممکن است وقایع زیادی اتقاق بیفتد بنابراین مدتهاست دو بیضه اصولگرا و اصلاح طلب داخل کشوری هرچه میتوانند علیه دو شاه سابق و بازمانده آن دو آقای رضا پهلوی نثار میکنند و عجیب اینک میرزا بنویسان بیضه سوم هم که منتظرست تا پیروز شود و تکان تکان بخوردهمصدا با بیضه های اصولگرا و اصلاح طلب داد و فریاد راه نداخته اند که:
رضا شاه دزد بود وشاه وابسته و محمد رضا چنین و چنان بود و آقای رضا پهلوی چنان است.
مشکلی نیست و علت داد و فریاد دو بیضه نخست مشخص است ولی قلمزنان محترم و محترمه بیضه سوم که:
اولا خودشان میدانند خود این جناب بیضه سوم در سایه چندین بیضه دیگر غیر اسلامی امید بسته که چیزی نصیب او بشود
وثانیا میدانند که بیضه عقیدتی نیز در پایه و مایه ،سه اصل تجربه شده خدا و رسول و کتاب را مثلا قبول دارد و بمراتب اندیشه اش عقب افتاده تر از سلطنت و در حقیقت ولایت فقیه رنگ شده است.
و ثالتا خود این حضرات قلمزن هیچ اعتقادی به اسلام ندارند و من میدانم اعتقاد یکی از اینها به الاغهای بی سرپرست و اعتقاد دیگری به زنان درمانده و سرپرستی آنها و دیگری خرید خانه کسانیست که میخواهند به قیمت نازل آنرا بفروشند بیش از اسلام و دین و مذهب است پس چرا اینطور پستان، ببخشید بیضه به تنور میچسبانند ودادو بیدادی بی هیچ اعتقاد راه انداخته اند؟
دلیلش احتمالا برای من روشن است خیرات وبرکات بیضه انشعابی سوم قابل چشم پوشی نیست. بیضه سوم بر تمام خطاها به چشم اغماض مینگرد اگر در خدمت او باشی و حرف گوش کنی کهمعیار و نیک و بد او وفقط اوست و بس.
و اما خدمت تمامی بیضه جات گرامی عرض میکنم
یا ایها المومنین و مومنات
والبیضتین والبیضه جات
من امیدوارم جنبش مردم ایران به بلوغ برسد و و با نمایندگان راستین خود شیر زنان و شیر مردانی که در داخل ایران میرزمند از بیخ و بن این بیضه ها را برکنند و سایه این بیضه ها از سر ایران کم شود و آزادی و دموکراسی و جمهوری راستین باز آید اما مطمئن باشید اگر شرایطی پیش آید که مردم بخواهند میان سومین بیضه و جناب رضا پهلوی یکی را انتخاب کنند حتما او را به شما ترجیح خواهند داد زیرا من و ما هر سه بیضه را تجربه کردیم
با نام مبارک اسلام و سه محورش:
بیضه اصولگرا برادرمان را به دار آویخت و خواهرمان را به صیغه خانه برد و کرد و لر و ترکمانمان را کشت
بیضه اصلاح طلب کلاه بر سرمان گذاشت و مملکت را به کثافت کشید و دزدید و غارت کرد و از هر دیوثی که میتوانست کوتاهی نکرد
و بیضه عقیدتی پس از فرار بزرگ از جامعه بی طبقه به کاخ بزرگان رفت و به تمام اصول تغوط کرد وولایت فقیهی نوین را بنا کرد و به ما گفت به روی شوهرمان یا زنمان تف کنیم و صد تا پرونده تهمت بر سر ما کوبید و بچه چهارده ساله مان را تفنگ به دست کرد و داغان پس فرستادو هیچ چیزی برای ما باقی نگذاشت که بخاطر از دست دادنش وحشت داشته باشیم فقط مانده است که این چند صباح بگذرد و فوت کنیم واز دست خودمان و رنجهای بناچار این زندگی و این بیضه راحت شویم.
پس مطمئن باشید خبری نیست. دوران شما همراه با دو بیضه پایان یافته
و بقول معروف
بیا برویم ازین ولایت من و تو
تو تخم مرا بگیر و من بیضه ی تو
بادا بادا مبارک بادا
ایشالا مبارک بادا
کوچه تنگ بله
بیضه قشنگه ولی
توکوچه ی تاریخ عزیز
گیر میکنه و کنده میشه
باعث صد خنده میشه
بادابادا مبارک بادا
ایشالا مبارک بادا
زیرا در پایه هر سه یکی هستید واین سه تای یکی شده در نهایت به بیضه اصلی علوی وصل است و آن یکی هم به اصل قضیه که سال21هجری حمله کرد و ایران را به کثافت کشید. پس وداع کنید ای بیضه های عزیز.که مصیبت در راه است و زمزمه
که الذین اذا اصابتهم مصیبه قالواانالله وانا الیه راجعون! خبری نیست و بقول ابوی بنده تنها در مقصد مورد نظر شما برای ما… ده اند و بس.
هشتم بهمن سال 1397 بیضوی خورشیدی

سایت حقیقت مانا 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.