مرگ و میر مجاهدین خلق در اشرف ۳ براثر کرونا و پنهانکاری مریم رجوی

در چند روز اخیر اخباری از شدت و حدّت بیماری کرونا در اشرف ۳ در آلبانی و درگذشت تنی چند از اعضای سازمان مجاهدین خلق به دست من رسیده بود، تلاش می کردم تا بتوانم از طریق سایت های اصلی و جانبی مجاهدین خلق اخبار و اطلاعات درگذشت اعضا را با سند و مدرک بدست بیاورم اما پنهاکاری رهبران مجاهدین خلق و هراس آنها از درز اخبار درگذشت اعضا بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در میان خانواده های اعضا که سالیان با فرزندانشان ارتباطی ندارند نگران کننده بود و به همین جهت مریم رجوی تلاش دارد مرگ و میر اعضا را پنهان سازد و با شیوه چراغ خاموش و بصورت قطره چکانی خبرها را کنترل شده انتشار دهد.

گزارش از : سیامک نادری

 

طبق خبرهایی رسیده بیماری کرونا بدلیل برگزاری مراسم و نشست های سیاسی تبلیغاتی برای نمایش مریم رجوی بعنوان رئیس جمهور برگزیده… و همچنین نشست های ایدئولوژیک و تشکیلاتی مستمر و طولانی چندین روزه در ساعت های متمادی و مراسم مذهبی شب احیا و سینه زنی تاسوعا و عاشورا و …زندگی بصورت جمعی در مکان های بسته یکی از عوامل اصلی شیوع بیماری در اشرف ۳ در آلبانی است.

رئیس جمهور بدون ماسک و اعضای بلااختیار

علاوه بر این مریم رجوی در هیچیک از مراسم، خود و  اعضا( بنا به دستور تشکیلاتی) از ماسک استفاده نمی کنند تا برنامه نمایشی و تبلیغاتی کار خوبی در شأن رئیس جمهور برگزیده ( خواهر مریم ) باشد. این نقض آگاهانه ضوابط بهداشتی و ایمنی در جلوگیری از سرایت بیماری کرونا است.

مریم رجوی اولین مراسم سالگرد قیام آبان ۹۸ را با شکوه فراوان برگزار کرد

عکس مریم رجوی در مراسم ۲۰ آبان ۹۹

مراسم پنجاه و ششمین سال تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران  شهریور ۹۹

 

افراد بسیاری ازجمله حسن زارعی، حسن صلاح اندیش، غلامرضا پورهاشم، مهدی حق حسینی، محمد قلی احسانی و تعداد دیگری … در هفته های پیشین به بیماری کرونا مبتلا شده اند و خبری از وضعیت سلامت آنها و یا… در دسترس نیست.

همچنین بسیاری از مسئولین و فرماندهان ارشد مجاهدین خلق همچون جواد خراسان، محمود عطایی، احمد حنیف نژاد، فرزانه میدانشاهی ، مرضیه حسینی، شهین حائری، انسیه گلدوست و… در شمار مبتلایان به بیماری قرار دارند.

مریم رجوی بدلیل مسموم خواندن فضای خارج ار کشور( اروپا و امریکا) نسبت به مجاهدین خلق و روشنگری های انجام شده در طی این چند سال اخیر و بطور مشخص در دو و سه سال اخیر از سوی جداشدگان از مجاهدین و شورا، ناگزیر برای حفظ و حراست تشکیلات و جلوگیری از ریزش و مسئله دار شدن آنان، بیشتر کادرهای تشکیلاتی خود  از کشورهای مختلف را به آلبانی فرا خوانده است و همین عاملی بر ازدحام افراد در محدوده  بسته و کوچک اشرف ۳ و افرایش بیماری کرونا دامن زده است. مریم رجوی و رهبران مجاهدین که در اشرف و در عراق اعضا را باد می زدند و می گفتند:« هزار اشرف می سازیم»، و ادعا می کردند: « هر عضو مجاهد  تک افتاده در هر گوشه ای  از جهان، خودش به تنهایی یک سازمان مجاهدین خلق را تشکیل میدهد» اینک همه شعار های بادکنکی  را کنار زده اند و اعضا را از همه کشورها به آلبانی کشانده و در یک حصار آببندی شده بلحاظ ایدئولوژیک و تشکیلاتی و خارج از دسترسی به جهان ازاد و بقول مریم و مسعود رجوی « استرلیزه شده »  نگاه می دارند.

مسعود رجوی که حتی در باره وجود «کانون های شورشی» درمیان جوانان لبنان و عراق اطلاعیه صادر می کند و برای مطرح کردن پایگاه اجتماعی خود حتی پس از درگذشت شخصیت هایی همچون دکتر محمد ملکی و استاد شجریان فرصت سوزی نکرده و نام آنها را بسود خود مصادره می کند،‌ در باره مرگ و میر اعضا خود و کادرهایی که چهل سال تحت رهبری و در کنار او بوده اند هیچ پیامی صادر نکرده و سکوت پیشه کرده است.

هر چه بیشتر مسعود و مریم رجوی به سانسور و اختناق و قطع رابطه اعضا با جهان خارج روی بیاورند، روشنگری ها ادامه خواهد یافت و  گریزی از رو یا رو  شدن با حقایق و درز اطلاعات نیست. لاپوشانی و مخفی نگاه داشتن  بیماری و مرگ اعضا نشانه فساد جان و  نام و جاه رهبری است که همه چیز تابعی از منافع و منویات جنون خودشیفته ی خود می پندارد. در همین مدت تماس های بسیاری از سوی خانواده ها و دوستان با من گرفته شده تا اطلاعی از بستگان خودشان در آلبانی کسب کنند. این در حالی است که سایت های مجاهدین خلق و مریم رجوی می نویسند:

ارتباط زنده با ۳۰ هزار نقطه در ایران و ۱۰۰ کشور جهان با مجاهدین در اشرف۳ با شرکت ۱۰۰۰ شخصیت سیاسی

 

درگذشت حمید اسدیان (کاظم مصطفوی)

امروز دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹ ناگزیر برای اولین بار در سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق خبر درگذشت حمید اسدیان (کاظم مصطفوی) زندانی سیاسی زمان شاه و عضو شورای ملی مقاومت که در روز یکشنبه ۲۳آذر پس از سه هفته مبتلا شدن به بیماری کرونا در بیمارستان در آلبانی را انتشار داد. زیرا رجوی نمی توانست درگذشت حمید اسدیان که چهره بیرونی و سیاسی سازمان و بقول خودش در جنگ سیاسی با اضداد بود پنهان نگاهدارد.

لازم به توضیح است که حمید اسدیان بنا به نیاز های تشکیلات رجوی جدا از  کتاب های مختلفی که از سوی این سازمان به نام او منتشر شده است، دو کتاب ( فحشنامه و تهمت و جعل پردازی) در باره آقای اسماعیل وفا یغمایی انتشار داده بود و چندین مقاله با همین مضمون درباره آقای ایرج مصداقی و دیگر جداشدگان از شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق در سایت های زنجیره ای خود درج نموده بود. کسی که سالیان کار اصلی اش ادبیات  و  نوشتن  شعر و قصه و  جمع آوری و تدوین خاطرات زندان بود  خواه ناخواه در یک سیستم ایدئولوژیک و توتالیتر ناگزیز تحت امر بودن رهبری عقیدتی است.

لینک سایت مجاهدین:

درگذشت دریغ انگیر شاعر و نویسندهٔ مجاهد خلق حمید اسدیان

 

https://news.mojahedin.org/i/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%BA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A7%D8%B9%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%D8%A9-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%AE%D9%84%D9%82-%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86

 

حمید اسدیان درحالی در کنار سنگ مزار هادی تعالی در آلبانی عکس می گیرد که هادی تعالی از زندانیان پروژه رفع ابهام در سال ۱۳۷۳ دستگیر و در زندانهای اشرف بود و توسط مسعود رجوی محاکمه شده شد. در سال ۱۳۹۷ اسامی او را نیز در میان لیست زندانیان اشرف انتشار داده بودم.

 

حمید اسدیان در آلبانی در کنار سنگ مزار هادی تعالی( شبرنگ قرمز)

در گذشت جلیل فرقانی

جلیل فرقانی در اعتصاب غذای ۹۲  روزه در لیبرتی در سال ۹۲

 

پنهان کاری مرگ و میر اعضا مجاهدین

دراثر مرگ و میر در چند روز اخیر در آلبانی، مریم رجوی درگذشت اعضا را در سایت های اصلی و جانبی انتشار نداده است و تنها در سایت گمنام « شورش آزادی» خبر درگذشت جلیل فرقانی را در ستون های پایین انتشار داده است، اما هیچ خبری از بیماری و تاریخ درگذشت و تسلیت به خانوداه او وجود ندارد.

جلیل فرقانی در حال گرفتن هدیه « مهر نماز و جانمازی» از رهبری عقیدتی و مریم رجوی در عراق و اشرف

جلیل فرقانی در دیدار با مریم رجوی در آلبانی،  سمت راست عباس داوری ایستاده است

توضیح اینکه جلیل فرقانی از زندانیان پروژه رفع ابهام در سال۱۳۷۳ در اشرف و از شکنجه شدگان در زندان سازمان مجاهدین خلق بود و در روشنگری های پیشین نام او را نیز درمیان زندانیان و شکنجه شدگان آورده بودم که در دادگاه توسط مسعود رجوی محاکمه شده بود.

لینک سایت شورش آزادی و درگذشت جلیل فرقانی:

درگذشت مجاهد صدیق و پاکباز جلیل فرقانی در اشرف 3 پس از چهار دهه مجاهدت در راه آزادی مردم ایران

https://ghiam-azadi.com/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7/1724-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%B5%D8%AF%DB%8C%D9%82-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%B1%D9%82%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B4%D8%B1%D9%81-3-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%87%D9%87-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

 

در گذشت روح الله راموز

 

بازهم در هیچ یک از سایت های اصلی و جانبی مجاهدین خلق به غیر از سایت غیر فعال و سمبلیک تحت عنوان «مریم رجوی» و نه سایت اصلی مریم رجوی تحت نام «همبستگی ملی» خبر درگذشت روح الله راموز انتشار نیافته است و من به سختی توانستم در اینترنت این اسامی که در دست داشتم را بدست بیاورم.

لینک سایت مریم رجوی:

تسلیت به‌مناسبت درگذشت قهرمان پاکباز مجاهد خلق روح‌الله راموز

https://www.maryam-rajavi.com/item/maryam-rajavi-mojahedin-ruhollah-ramouz-ashraf3

 

مریم رجوی بدون اینکه علت مرگ، تاریخ مرگ و یا عرض تسلیت به خانواده او بیان کرده باشد، در قسمتی از پیامش همان ایدئولوژی اسلام متکی به ولایت فقیه و ولایت عقیدتی و دعا کردن و توسل جستن و شکر گذاری در برابر ابتلا به بیماری کرونا را یادآوری کرده است:

« او که سال‌های طولانی از بیماری کلیه رنج می‌برد، در یکی از آخرین نامه‌هایش نوشته بود: در رابطه با شکرکردن، برادر مسعود آیه (مِن فَضْلِ رَبِّی لِيَبْلُوَنِی أَأَشْكُرُ أَمْ أَكْفُرُ …) را در خیلی از پیام‌ها به ما یاد داد که در مقابل هر ابتلا باید شکرگزاری کرد چون همین شکرگزاری باعث درست وارد شدن و درست خارج شدن از آن ابتلا خواهد شد و من این آیه را… در زمانی که از بیماری و دردهایی که طاقتم را طاق می‌کرد، زمزمه می‌کردم که مرا از خود دور و به بیرون وصل نگه می‌داشت.»

همچنین یکی دیگر از اعضای مجاهدین خلق و عکسی از او که در ویدئو انتشار یافته توسط مجاهدین بدست آمده است  و متأسفانه اسم ایشان را بیاد نمی  آورم و در اولین فرصت پیگیری خواهم کرد و به اطلاع خواهم رساند.

 

آمار مرگ و  میر  ۹ ماهه سال  ۹۹

در ۹ ماهه اول سال۱۳۹۹ تاکنون نزدیک به ۱۲ تن از اعضا و کادرهای مجاهدین بدلیل بیماری های مختلف از جمله کرونا در گذشتند اما بعضی از آنها علت مرگشان مشخص نیست. کما اینکه در پست فیسبوکی نوشته بودم.

متن و عکس های نوشتاری د رفیسبوک :

« پنهانکاری زوج رجوی در علت مرگ اعضا

روی عکس و نوشته کلیک کنید

مشخص نیست این دو بر اثر چه نوع بیماری( کرونا یا عارضه قلبی و …) فوت کرده اند. در گذشته دو مورد خودکشی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی را روشنگری کرده ام( سمانه بزرگانفر و رضا ستوده مرام). هدف رجوی و بخش اطلاعات و امنیّت آن از بکار گیری چنین شیوه ای این است که بتوان در صورت نیاز هر مرگی که نیاز نیست علت آن را علنی کرد ( خودکشی و یا …) بدین شیوه پنهان ساخته و امری عادی جلوه داد.

یک «رئیس جمهور » می بایست آنقدر « شفافیّت» داشته باشد که بتواند علت مرگ اعضای خود را اعلام کنند، اما در صورتی که این رئیس جمهور صرفاً برگزیده مسعود رجوی و «رهبری عقیدتی» است، می تواند و باید از علت مرگ اعضای خود پرده پوشی کرده و مخفی نماید.

یک رئیس جمهور «اسلام دمکراتیک و بردبار» باید آنقدر دمکراسی بداند و بردبار باشد که بتواند به خانواده این دو اعضای متوفی تسلیت بگوید.

رئیس جمهور برگزیده ای که حتی با خانواده اعضای خود بیگانه و دشمن است چطور می تواند با مردم ارتباط داشته باشد؟

رئیس جمهوری که علت مرگ فرزندان یک خانواده ای را که اعضای سازمان مجاهدین خلق هستند اعلام نمی کند، جدای از ابهام ها و پرسش ها…، بی احترامی به بازماندگان و دوستان و آشنایان آنها قلمداد میشود.

رئیس جمهور و رهبری که تنها سخنان ستایش آمیز این دو متوفی در باره و جود خودشیفته خودشان را بچاپ رسانده اند. تنها و تنها حضیض جاه و نام و بام خودشفته ی خود را به نمایش گذاشته اند.

رئیس جمهوری بودن یک نام و عنوان پرطمطراق و نمایش جاه طلبی های خود نیست، هنگامی که شما نمی توانید در باره اعضای خود و خانواده آنها شفاف و پاسخگو باشید، به هنگامی که به قدرت برسید با مردم چه می کنید؟

براستی چه مسائلی باعث شده است تا رجوی و مجاهدین خلق که در مرحله فعالیت سیاسی در ایران، خانواده ها و مادران و … یکی از اصلی ترین نهاد های سازمان مجاهدین خلق بودند اکنون به عنوان دشمن و ام الفساد و الدنگ و …نامیده میشوند و اعضای مجاهدین درون تشکیلات بصورت مستمر باید از خانواده خود تبری جسته و خانواده شان را محکوم کنند.»

لینک پست فیسبوکی نوشته های فوق :

https://www.facebook.com/photo?fbid=750350079091877&set=pcb.

 

 

درگذشت افسانه پیچگاه از زنان شورای رهبری منتخب مریم رجوی

کامنت من بر پست فیسبوکی آقای مجید بیدار بمناسبت درگذشت افسانه پیچگاه:

Siamak Naderi

22 نوامبر، ساعت 18:58

« امسال نیز مانند سال پیش آمار مرگ و میر به نسبت جمعیت، در مجاهدین بالا است. علت یکی همان دلیلی است که آقای مالک مرتضایی بعنوان فشار های عصبی ناشی از توتالیتاریسم مطلق ایدولوژیک در تشکیلات و ازطرفی حجم تناقضات و دروغها و ریاکاری تشکیلاتی، و همچنین عدم رسیدگی پزشکی نسبت به اعضا است.

نکته جالب که این فرد را برای مصاحبه برعلیه منتقدان پای تلویزیون آورده بودند و حتی از بیان کلمات با مشکلات دهان و دندان ناتوان بود.

در سازمان مجاهدین با یک معضل اساسی در خدمات پزشکی مواجه هستیم. در همین ایام عکس هایی از وضعیت دندان های اعضای و کادرها را در فیسبوک انتشار دادم، تا شاید مریم رجوی شرم کند و ناگزیر کمی به وضعیت پزشکی رسیدگی شود، حتی عکسهایی از پوشاک کهنه اعضا انتشار دادم…، اما باز هم مریم رجوی در آبانماه ۹۸ مردم آلبانی را دعوت کرد به اشرف ۳ بیایند تا بتواند زندان سازی در اشرف سه را سفید سازی کند.
مردم آلبانی به اشرف آمده و خدمات پزشکی دریافت کردند و ازجمله برای مردان و زنان و حتی کودکان عینک داده شده است. مجاهدین در اطلاعیه برای توجیه صرف کردن امکانات مجاهدین برای مردم آلبانی از زبان اعضا ی مجاهدین گفته اند:

« اعضای مجاهدین خودشان گفته اند امکانات پزشکی خودشان را در اختیار مردم آلبانی قرار دهند»؟ این درحالی است که امکان پزشکی و دولتی درکشور آلبانی برای مردم فراهم است و می تواند از خدمات دولتی استفاده کنند. کما اینکه حتی اعضای جدا شده از مجاهدین نیز از خدمات پزشکی دولتی استفاده می کردند و هزینه ای نمی پرداختند. ازطرفی مریم رجوی اطلاعیه میدهد که برای بیماری و جراحی های حاد اعضا پول نداریم و درخواست استقراض از هوادارن صورت می گیرد. بعد خبر میرسد که یک میلیون یورو به آلخو ویدال کوادراس و حزب دستی راستی اسپانیا کمک مالی صورت گرفته است.؟
همه چیز در سازمان با دروغ شکل می گیرد، قسمتی از کار بخش مالی سازمان تنها برای سفید سازی پولهایی بود که از صدام دریافت میشد و یا پولهایی بود که صرف افرادی مثل آلخو ویدل کوادراس و حقوق ماهیانه رهبر و معاون حزب دست راستی اسپانیا و دیگران صرف می شد، برای چنین بخشی و ازجمله افسانه پیچگاه توصیف صفت« مجاهد کبیر» به همان اندازه بی معنا است که رجوی به خود ومریم القاب دور از ذهن میدهند.
پولشویی حتی با بکار گیری بعضی از اعضای در تشکیلات سازمان صورت می گرفت و اعضا می بایست سندی را امضا می کردند که چنین پولی را دریافت کرده اند( برای درمان و یا کارهای ونیازهای شخصی و خرید شخصی و ….) اما اساسا غیر از همین یک برگه و امضا هیچ اطلاع دیگری از این پولشویی نداشتند و خود من نیز پس از جدا شدن از سازمان توانستم با این شیوه کار سازمان آگاهی بیابم. فردی که به من این اطلاعات را میداد خودش هم پس از جدا شدن ازتشکیلات ، توانسته بود از طریق خواهرش در جریان این شیوه پولشویی قرار بگیرد. کمیساریا هیچ دخالتی در باره مرگ و یا کشته شدن افراد نمی کند کما اینکه در سال ۹۴ دو مورد خود کشی در سازمان بود سمانه بزرگانفر و رضا ستودم مرام ، که اساسا دولت آلبانی هم کاری با اینکارها ندارد و دولت آلبانی تحت چهارچوب تعیین شده امریکا روابط خوبی با مجاهدین دارد، کما اینکه نخست وزیر آلبانی در مراسم مریم رجوی شرکت می کند. مالک مرتضوی بنوعی توضیح داد که وضعیت زندانسازی با دوران صدام فرقی نکرده …اما یک حقیقت دیگر هم وجود دارد که اعضا می توانند در فرصت مناسب فرار کنند کما اینکه مالک مرتضایی چنین کاری کرد.»

 

عکس خلیل حاج حسینی با دایر بیضی در کنار مسعود نصیری با دایره برنگ زرد که بترتیب در آبان و شهریور درگذشتند

 

خدمات رسانی پزشکی به مردم آلبانی در اشرف۳ توسط مجاهدین

 

 

از جمله یکی از علل بیماری کرونا همین خدمات رسانی مریم رجوی در اشرف ۳ در برای مردم آلبانی می باشد که پیش از این نیز در سال گذشته از « خدمات رسانی پزشکی مجاهدین به ۵۰۰۰تن از مردم آلبانی در اشرف ۳» روشنگری کردم.

پایان کامنت فیسبوکی.

 

سکوت  رجوی در برابر روشنگری ها نشان چیست؟

 

برخلاف همه تهاجم و فحاشی های رایج مجاهدین خلق در باره جدا شدگان از شورا و تشکیلات مجاهدین خلق،‌ رهبران مجاهدین تاکنون در قبال روشنگری های سه ساله اخیر توسط نگارنده سکوت مطلق اختیار کرده اند و  از جمله یک مقاله و  دو برنامه مصاحبه در آخرین روشنگری که ارائه شده است:

 

پادزهر اپوزیسیون 1: شاهد خانه‌های تیمی فرماندهان مجاهدین خلق در شکنجه سه پاسدار در سال ۶۱

 

سه سال انفرادی، شکنجه، قتل، جذب نیرو با فریب آدم ربایی، دیدار با رجوی، بگارگیری« پرستو»

تصاویر بدون حجاب «زنان شورای رهبری» سازمان مجاهدین خلق و عکس های با «چادر سپید»

تصاویر بدون حجاب «زنان شورای رهبری» سازمان مجاهدین خلق و عکس های با «چادر سپید»

 

هشدار به تمامی جداشدگان از تشکیلات مجاهدین خلق تحت رهبری مسعود رجوی

هر گونه همکاری و … با هر توجیه و تفسیری ( اعم از مشکلات مالی، کیس پناهندگی، پرونده سازی مجاهدین و فحشی و تهمت پراکنی، و یا نسبت خانوادگی و شهدای خانوادگی که رجوی از این مؤلفه عاطفی و انسانی و والا بیشترین سوء استفاده را انجام داده است و یا…) بمعنای شراکت و ادامه جنایت و خیانت و فساد حاکم بر این باند تبهکار و توتالیتاریسم مخوف ایدئولوژیک حاکم بر تشکیلات تحت رهبری عقیدتی رجوی است.

به طبع جدا شدگانی که در آلبانی حضور دارند و ناگزیر بدلیل  مشکلات مالی، هزینه زندگی آنها در آلبانی توسط  مسعود رجوی پرداخت می شود، کماکان می توانند تا خروج از آلبانی از مجاهدین خلق هزینه زندگی دریافت کنند زیرا کمیساریا و دولت آلبانی هیچگونه تعهدی نسبت به جدا شدگان از مجاهدین خلق ندارد. اما به محض رسیدن به کشورهای اروپایی می بایست هر گونه رابطه ای با رجوی را قطع کرده و به زندگی آزاد و تحت اراده و اختیار خود روی آورند. جنگ رجوی با خمینی، جنگ داخل خانواده اسلامی و خلیفه اسلامی است.  مبارزه اصیل نفی هر گونه ولایت فقیه و ولایت عقیدتی با هر پسوند و پیشوندی است. رجوی شعار میدهد:‌« مرگ بر اصل ولایت فقیه!»، مردم ایران نیز نفی حاکمیت ولایت فقیه با تمام دسته بندی های درونی آنرا می خواهند، اما به منزله این نیست که  بخواهند یک ولایت عقیدتی اسلامی دیگر را  جایگزین خمینی سازند.

اطلاع رسانی پاشنه آشیل سیستم های توتالیتاریسم است. بنابر این روشنگری ها ادامه خواهد داشت. همچنانکه بارها به رجوی گفته ام:

آقای رجوی بفرمایید دادگاه! تا با تمامی اسناد و مدارک …و شاهدین  در یک دادگاه اروپایی حضور بهم رسانیم.

« هیچ کس نمی تواند در برابر حقیقت بأیستد.»

 

حقیقت مانا