اطلاعیه سیامک نادری: اقدام مشکوک و پرسش برانگیر کانال کوچه

دیشب ساعت ۲۲۳۰با کانال شبکه جهانی کانال ۲(  آقای رضا ضرابی» برنامه لایو اینستاگرامی داشتیم. کانال کوچه بر اساس همین لایو اینستا گرامی  و مصاحبه من ، امروز برنامه ای تحت عنوان« افشاگری های یک عضو مجاهدین خلق از پشت پرده مخوف این سازمان!!!» را در  کانال یوتیوپ کوچه گذاشته و تا این ساعت بیش از ۳۱۰۰۰بازدید کننده داشته است.

لینک کانال کوچه:

کانال کوچه در این برنامه حدوداً ۹۰ در صد از گفتگوی لایو اینستاگرامی من استفاده کرده است، و سپس  در ادامه برنامه عنوان می کند:« حرفهای سیامک نادری را،  اما اکثر جداشدگان از مجاهدین خلق « بگونه ای» تکرار می کنند» سپس ویدئو سه تن از زنان جداشده که با انجمن نجات و ایران اینتر لینک و  مسعود خدابنده و ابراهیم خدابنده( مسئول انجمن نجات و وصل به وزارت اطلاعات رژیم جمهوری اسلامی) و همچنین حسن حیرانی جداشده  ای در آلبانی که چندین ماه است انجمن آسیلا را در تیرانا- آلبانی راه اندازی کرده و در ارتباط با انجمن نجات تهران ( وزارت اطلاعات رژیم) همکاری می کنند را پخش می کند.

به طبع از خلال همین برنامه فوق می توان فهمید که  گردانندگان کانال کوچه افراد بی دانش، بی  اطلاع  و ناآگاهی نسبت به این موضوع نبوده  و بخوبی سوابق افراد فوق  و یا حتی مسائل مربوط به سازمان را  بخوبی می دانند و حتی با یک سرچ ساده در اینترنت عکس ها و ویدئو های و مصاحبه ها و … افراد فوق موجود و  برای آنه قابل دسترسی است.

کانال کوچه آگاهانه  با نمایش دادن عکس سایت مجاهدین خلق و انتشار کتاب« سیامک نادری مأمور وزارت اطلاعات، کتاب رونمایی از یک بریده مزدور» سعی دارد با نمایش این کتاب و اتهام زنی های شناخبته شده فرقه رجوی، زمینه سازی لازم را انجام داده، تا افراد که با انجمن نجات( وزارت اطلاعات ) همکاری می کردند را سفید سازی کرده و در این ویدئو آنها را در کنار لایو اینستا گرامی من  ارائه دهد. به همین سبب پس از معرفی کتاب فرقه رجوی بر علیه  من … بلافاصله  ویدئو سه تن از زنان جداشده که یکی از آنها هم اینک در ایران زندگی می کند  و حتی همسرش ( حامد صرافپور ) نیز علن و آشکار از رژیم جمهوری اسلامی حمایت می کند و سپس در ادامه ویدئو حسین حیرانی فرد شناخته شده از جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی  که با انجمن نجات و … فعالیت می کند به نمایش در می آید، تا چنین القا شود که گویی این افراد نیز وضعیت مشابه سیامک نادری دارند و این مجاهدین هستند به آنها اتهام زده اند ؟

به همین جهت اقدام کانال کوچه چیزی جز مخدوش سازی مرز بندی با رژیم پلید جمهوری  اسلامی و سفید سازی جداشدگانی که هر یک بنوعی در ارتباط با رژیم بودند، نبوده و نیست، زیرا جداشدگانی که با رژیم جمهوری اسلامی که دشمن اصلی مردم ایران است هیچ مرزی نداشته و از تریبون رژیم  و البته بسود رژیم  بر علیه فرقه مجاهدین خلق موضعگیری می کنند، نمی تواند اصالت و اعتباری داشته باشند. خیانت، جنایت و فساد فرقه مجاهدین خلق توجیه کننده این نیست که با رژیم پلید جمهوری اسلامی به همکاری پرداخت. بلحاظ انسانی برای من قابل درک است که این دست از جداشدگان قربانیان فرقه مجاهدین و رهبری آن هستند که بسا سختی و زجر کشیده اند. اما زندانسازی، شکنجه و نقض حرمت و کرامت انسانی آنها توسط فرقه رجوی توجیه کننده آن نیست که در ضدیت با رجوی بسوی دشمن مردم ایران و رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی رفته و با آنها همکاری کنند. و یا از جنایت و فساد و سرکوب رجوی بدر تشکیلات فرقه  مجاهدین سخن بگویند و در باره رژیم جنایکار و…سکوت پیشه کنند؟

 

از آنجا که من نیز نمی خواهیم بدون سند و مدرک و مشابه رژیم جمهوری اسلامی و وزارت اطلاعات و همچنین  روش های شناخته شده  فرقه مجاهدین در اتهام زنی که همان الگوی های وزارت اطلاعات است،  کانال کوچه را به رژیم و وزارت اطلاعات منتسب سازم بدینوسیله بر طبق اصول و چهارچوب کار رسانه ها و از جمله کانال کوچه، دو راه حل را پیش پای آنها می گذارم و هر دو راه حل یک محتوا را در بر دارد:

۱) قسمت مصاحبه  و لایو  اینستاگرامی نگارنده ( سیامک نادری) از این برنامه حذف شود. می توانند مصاحبه با جداشدگانی که با رژیم جمهوری اسلامی مرزی ندارند و سوابق آنها در اینترنت موجود است در یوتیوپ باقی بماند.

۲) قسمت پایانی ویدئو کانال کوچه و افرادی که فوقاً اشارت رفت، حذف شده و صرفا  سخنان لایو اینستا گرامی نگارنده ( سیامک نادری ) باقی بماند.

از آنجا که مسئولین کانال کوچه بصورت رسمی خود را معرفی نکرده اند و  آدرس، ایمیلی و شماره تلفن آنها جهت ارتباط با کانال کوچه در دسترس عموم نیست، این اطلاعیه را پیشاپیش برای فیسبوک کانال کوچه ارسال می کنم و در صورت عدم رسیدگی و پاسخگویی، متن اطلاعیه را برای افکار عمومی انتشار میدهم.

 

عکس ارسال اطلاعیه به فیسبوک کانال کوچه از طریق مسنجر فیسبوک

توضیح ضروری:

نگارنده( سیامک نادری)  بسته با موضوع مصاحبه ( درمورد مجاهدین خلق) با رسانه ها  یا خبرنگاران  همواره شرایط و چهارچوبهای مصاحبه خود را عنوان می کردم که به هیچوجه در هر نوع  مصاحبه،  چه  تصویری، صوتی و متنی، حاضر نیسیتم در کنار کسانی قرار بگیرم که با رژیم جمهوری اسلامی مرزی نداشته و در کنار رژ‌یم قرار می گیرند،  و یا جداشدگانی از تشکیلات فرقه مجاهدن که با رژیم جمهوری اسلامی  و انجمن نجات و ایران اینتر لینک و… و یا سایت های وابسته و شناخته شده آنها همکاری می کنند در کنار من قرار گرفته و یا حتی یک جمله از آنها بعنوان نقل قول و … در کنار سخنان من بیاید.

سال گذشته دوست گرامی آقای حنیف حیدر نژاد نیز در دو مورد شاهد این موضع بودند، زیرا در صورت عدم توافق مصاحبه ای انجام نخواهم داد و یا در صورت عدم پایبندی بهنگام  انتشار مصاحبه، رسما خواهان حذف مصاحبه خود از آن رسانه خواهم شد.

در صورتی که کانال کوچه درخواست اصولی و حقوق قانونی من خودداری کند به طبع حق پیگیری و شکایت و ارسال اطلاعیه  و ایمیل به کانال یوتیوپ و … محفوظ خواهد بود.

لینک لایو اینستاگرام با کانال شبکه جهانی کانال ۲

https://www.instagram.com/tv/CfmzQfNlDwj/?igshid=YzAyZWRlMzg

 

سیامک نادری

سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ / Tuesday 5th July 2022

 

حقیقت مانا